o_firmieq.jpg
O firmie PDF Drukuj Email

Firma "Dom-Ogród" istnieje na rynku poznańskim od 1991 roku. Jest to firma, która od samego początku specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej nawierzchniowych materiałów drogowych i elementów małej architektury ogrodowej.
W swoim asortymencie oprócz szerokiej gamy betonowej kostki brukowej posiada duży wybór granitowej i klinkierowej kostki brukowej, firma posiada również bardzo duży asortyment małej architektury ogrodowej w tym /schody, donice, gazony, pustaki skarpowe, ogrodzenia, palisady, płyty płytki chodnikowe, ławki ogrodowe, kosze uliczne, gabiony, płoty betonowe łupane itp./
W swojej ofercie posiadamy także kamienie ogrodowe, grysy i żwiry.
Od 2000 roku firma "Dom-Ogród" wprowadziła na polski rynek absolutną nowość Uniwersalne Obrzeże "Eko-Bord" na co też właściciel firmy uzyskał patent zarejestrowany w Urzędzie Patentowym RP. Obrzeże to w ciągu kilku lat zdobyło szerokie uznanie u wielu wykonawców robót brukarskich jak również firm zajmujących się zakładaniem i pielęgnacją ogrodów.
Od samego początku firma prężnie się rozwijała i rozszerzała swój asortyment stając się znaną firmą na rynku poznańskim wśród firm brukarskich i ogrodniczych. Pierwszą siedzibą firmy był teren położony w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 411, w 1995 roku firma przeniosła swoją siedzibę kilkaset metrów w kierunku Poznania na ul. Głogowską 400. W 2006 roku w zawiązku z rozbudową ul. Głogowskiej firma zmieniła ponownie miejsce swojej siedziby gdzie na nowo zorganizowała swoje biuro, magazyny i plac składowy, jednocześnie znacznie powiększając swój ogród wystawowy swoich towarów handlowych.
Od 2006 roku firma rozszerzyła również swój asortyment wprowadzając ciekawą ofertę kamienia naturalnego /granit, marmur, trawertyn, łupek/ do aranżacji wnętrz. Ofertę tą można zobaczyć na ekspozycji w salonie kamienia w siedzibie firmy.

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową, mogą tam Państwo znaleźć kamień do wnętrz i nie tylko:

www.plytkikamienne.com.pl

 
All rights reserved (c) 2008 Dom Ogród
designed by TiNS